• امروز : دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 July - 2024
14

قدردانی رئیس کل سازمان امور مالیاتی از مودیان، رسانه های جمعی و کارکنان نظام مالیاتی

  • کد خبر : 985
  • 04 مرداد 1395 - 10:15
قدردانی رئیس کل سازمان امور مالیاتی از مودیان، رسانه های جمعی و کارکنان نظام مالیاتی

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور پیامی به مناسبت پایان موعد ارایه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی، از مشارکت و اعتماد مودیان مالیاتی جهت مشارکت چشمگیر در ارایه اظهارنامه مالیاتی، حمایت و همراهی رسانه های جمعی و همچنین تلاش کارکنان خدوم نظام مالیاتی تقدیر و تشکر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی […]

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور پیامی به مناسبت پایان موعد ارایه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی، از مشارکت و اعتماد مودیان مالیاتی جهت مشارکت چشمگیر در ارایه اظهارنامه مالیاتی، حمایت و همراهی رسانه های جمعی و همچنین تلاش کارکنان خدوم نظام مالیاتی تقدیر و تشکر کرد.

تقوی-نژاد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از رسانه مالیاتی ایران، در متن پیام سید کامل تقوی‏ نژاد آمده است: امروز اقتصاد کشور بیش از هر زمان دیگر نیازمند حضور و مشارکت آحاد مردم در عرصه کار و تلاش است و در سالی که به نام « اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری شده، اراده ملی و عزم همگانی برای محقق ساختن اهداف اقتصاد مقاومتی که اتکا به درآمدها و منابع درون زا و تامین هزینه های کشور از محل درآمدهای پایدار مالیاتی از مولفه های اساسی آن به شمار می رود، تنها راهکار موجود برای برون رفت از وضعیت ناپایدار اقتصادی است.

وفاق جمعی و مشارکت ملی برای ارتقای توان نظام مالیاتی و توسعه زیرساخت ها به منظور استقلال و شکوفایی اقتصاد کشور در سال جاری، نمودی دوچندان یافته و کلیه ارکان نظام اکنون به این اجماع رسیده اند که ارتقای کارآیی و اثربخشی نظام مالیاتی، سکوی پرتاب اقتصاد کشور به سمت توسعه پایدار اقتصادی به شمار می رود.

امسال در راستای اقدام و عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی، رویکرد حمایت از تولید، اشتغال و رونق اقتصادی در سیاست گذاری های نظام مالیاتی مورد توجه قرار گرفت. از همین رو، در خرداد و تیرماه که به بهار مالیاتی موسوم است، همراهی مودیان محترم با نظام مالیاتی و مشارکت در امر تامین هزینه های جاری، عمرانی و آبادانی کشور، جلوه ای متفاوت یافت و حماسه ای ماندگار از وفاق جمعی به بار نشست. از یک سو با توافق منحصربه فرد نظام مالیاتی با اصناف کشور، رویکرد متفاوتی از تعامل با مردم و اعتماد به مودیان رقم خورد و از سویی دیگر، شاهد مشارکتی چشمگیر از سوی مودیان محترم بودیم که پاسخی شایسته به اعتماد نظام مالیاتی بود. این در حالیست که در این بازه زمانی، همچنین شاهد حضور حداکثری حوزه های فرهنگی و رسانه ای کشور اعم از صدا و سیما، مطبوعات کثیرالانتشار، خبرگزاری ها و دیگر نقش آفرینان عرصه فرهنگ و رسانه در وادی اقدام و عمل بودیم به گونه ای که جملگی با تکیه بر تمامی ظرفیت های موجود به میدان آمده و رویکردی فعال و مثبت از خود بروز دادند که جای بسی تشکر و قدردانی را دارد.

بی تردید این همدلی و هم زبانی حاصل ارتقای فرهنگ و نگاه مثبت ارکان مختلف جامعه و به ویژه عموم شهروندان به مقوله مالیات بوده و از همین رو، نقش مالیات و کارکردهای آن در توسعه زیرساخت ها، عمران و آبادانی کشور و همچنین توسعه خدمات و رفاه اجتماعی، آموزشی و بهداشتی، دیگر موضوعی ناآشنا و ناملموس قلمداد نمی گردد.

در این بزنگاه تاریخی و به رسم قدردانی از موهبت همنوایی مردم با نظام مالیاتی، مراتب تقدیر و تشکر خود را از مودیان محترم مالیاتی که حماسه ای ماندگار در عرصه اقتصادی کشور رقم زدند، اعلام داشته و همچنین، عزم و تلاش جهادی همکارانم در اقصی نقاط کشور را که در دو ماه پر مشغله از سال، جلوه ای از خدمت رسانی صادقانه و خالصانه را به نمایش گذاردند، ارج می نهم.

لینک کوتاه : https://asnafjam.ir/?p=985
  • ارسال توسط :
  • 597 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای قدردانی رئیس کل سازمان امور مالیاتی از مودیان، رسانه های جمعی و کارکنان نظام مالیاتی بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.