رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت جم: با احتکار و گرانفروشی ماسک و موادضدعفونی‌کننده برخورد جدی می شود/ مردم گرانفروشی را ازطریق سامانه ۱۲۴گزارش کنند

با انتشار اخبار شیوع بیماری کرونا در تعدادی از شهرستان ها از جمله قم و تهران، موج خرید اقلام بهداشتی مانند انواع ماسک، دستکش و مواد ضد عفونی کننده در جامعه شکل گرفته و همین موضوع زمینه را برای سودجویی برخی افراد نیز فراهم ساخته است ، در همین راستا بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت با گرانفروشی و احتکار این اقلام بهداشتی برخورد قانونی را انجام خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جم؛ اکبر حسینی در رابطه با شیوع ویروس کرونا و نگرانی‌های ایجاد شده در میان برخی از شهروندان اظهارکرد:‌ بازرسان اداره صنعت،معدن و تجارت به صورت جدی این موضوع را در دستور کار خود قرار داده‌اند و با هرگونه سوءاستفاده در این خصوص برخورد خواهند کرد. در روزهای گذشته نیز تعدادی از واحدهای صنفی متخلف شناسایی گردیده که با آنها برخود قاطع و قانونی صورت گرفته است.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان جم افزود: اطلاع رسانی های لازم به صنوف در جهت پیشگیری از شیوع این ویروس انجام شده است. این اداره آماده دریافت گزارشات مردمی از احتکار و گرانفروشی ازطریق سامانه شبانه روزی ۱۲۴ می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + = 7