بازدید فرماندار شهرستان جم از اتاق اصناف بمناسبت فرارسیدن روز ملی اصناف

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف جم، حسینی فرماندار محترم شهرستان جم با حضور در اتاق اصناف از واحدهای مستقر بازدید نموده و ضمن تشکر از زحمات این مجموعه ، از اتاق اصناف و اتحادیه ها به جهت خدمت رسانی مطلوب به شهروندان بویژه جامعه اصناف قدردانی نمودند.

رئیس اتاق اصناف جم ضمن خوشامدگویی دررابطه با عملکرد اتاق اصناف بیان داشت: باتوجه به اهمیت اشتغال در شرایط کنونی کشور و نامگذاری چندین سال پیاپی با موضوع اشتغال و حمایت از تولیدات بومی توسط مقام معظم رهبری، این اتاق سهم قابل توجهی را در اشتغالزایی جوانان شهرستان علی الخصوص مددجویان کمیته امداد و بهزیستی برخوردار می باشد.

علی خطیب افزود: به جرئت می توان گفت اتاق اصناف شهرستان جم هیچ تاخیری در ارائه خدمات به مردم و متقاضیان صدور پروانه کسب صورت نمی دهد و در کمترین زمان نسبت به وظایف خود عمل کرده است.

وی در رابطه با عملکرد واحد بازرسی و نظارت این اتاق از واحدهای صنفی و حل و فصل شکایات مردمی خاطرنشان کرد: روزانه ۴۰ تا ۵۰ بازرسی از واحدهای صنفی توسط بازرسان این اداره انجام می شود که در صورت مشاهده هرگونه تخلف علاوه بر اخطارقاطع به متصدی آن واحد، پرونده ی تخلف به تعزیرات حکومتی ارسال می گردد.

خطیب اضافه کرد:پرونده های شکایت مردمی ازجمله کلاهبرداری، گرانفروشی و… با رقم ریالی بسیار زیاد پیش از ارسال به دادگاه و تعزیرات حکومتی در واحد حل اختلاف این اتاق منجر به مصالحه بین طرفین می شود.

فرماندار شهرستان جم ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی اصناف و نقش واحدهای صنفی در تامین مایحتاج و کالاهای اساسی مردم بیان داشت: خوشبختانه در تامین کالاهای مورد نیاز و اساسی مردم شهرستان هیچگونه کمبودی وجود نداشته و شاهد تلاش برای کاهش تخلفات و پیشگیری از احتکار کالا بخصوص در ایام پایانی سال بوده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + = 17