رئیس کمیته امداد: ۱۱۷ نفر از ایتام نیازمند توسط اصناف جم تحت پوشش قرار گرفته اند/مساعدت اتاق اصناف در تامین مایحتاج نیازمندان شایسته تقدیر است

به مناسبت فرارسیدن روز ملی اصناف، مراسم تجلیل از اصناف نمونه و خیر شهرستان با حضور فرماندار،رئیس اداره صمت،رئیس اتاق اصناف،رئیس کمیته امداد و جمعی از اصناف برگزار گردید.

رئیس کمیته امداد شهرستان جم با اشاره به تعاملات اتاق اصناف با کمیته امداد عنوان داشت: مساعدت در برنامه های حوزه تحصیلی و دانش آموزی، ‌هماهنگی های سازنده با تولیدی های پوشاک مدارس در راستای تخفیف پوشاک دانش آموزان، مساعدت در امر صدور پروانه کسب مددجویان ، مساعدت و همکاری در برنامه جشن نیکوکاری جهت تامین مایحتاج نیازمندان و تامین وسایل سرمایشی و گرمایشی، مساعدت و همکاری در برنامه های ماه مبارک رمضان و تامین بسته های معیشتی، کمک در بخش هزینه های درمانی نیازمندان و… شایسته تقدیر می باشد.

رهبر افزود: هرساله اتاق اصناف ضیافت افطاری به مناسبت هفته اکرام و ایتام با هدف پذیرش سرپرستی ایتام و کمک به افراد کم بضاعت برگزار می کند. این گردهمایی موجب تحت پوشش قرار گرفتن ۱۱۷ یتیم توسط اصناف جم شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در این ایام، حمایت از اصناف آسیب دیده از کرونا در در دستور کار قرار گرفت و مبالغی به این صنوف پرداخت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 7